Sepetim (0) Toplam: 0,00

Yarışma Katılım Koşulları

27 Mart 2020 tarihinde Koala Kitap Basım Yayıncılık A.Ş. markası olan kitapkoala.com’a ait Instagram hesabından başlayan yarışmamıza, 31 Mart 2020 saat 23.59 tarihine kadar https://www.instagram.com/kitapkoala/ Instagram sayfasından yarışmaya katılıp, @kitapkoala Instagram sayfasını takip eden ve yorumlarda bir arkadaşını etiketleyen 3 kişi kitapkoala.com'dan 50 TL değerinde hediye çeki kazanacaktır.

▪ Kazanacak olan 3 kişi kitapkoala.com yönetimi tarafından seçilecektir. Kazananlar 05 Nisan 2020 tarihinde belirlenecek ve aynı paylaşımın içeriğinde ilan edilecektir.

▪ Kazanan kullanıcılar ile iletişim kurulması için kazandığı açıklanan kullanıcıların ad-soyad, telefon ve adres bilgilerini özel mesaj (DM) yoluyla iletmeleri gerekmektedir. Yanlızca kayıtlı olan üyelerimiz hediye çeki kazanabilirler. 5 gün içinde iletilmemesi durumunda kazanan kişiler haklarını kaybedeceklerdir. Kazanan adayların önceden hesap açmış olması gerekmektedir çünkü 50 TL hesabına yüklenecektir.

▪ Koala Kitap Basım Yayıncılık A. Ş. veri sorumlusu olarak kişisel verilerinizi başta Türkiye Cumhuriyeti Anayasası ve ülkemizin taraf bulunduğu insan haklarına ilişkin uluslararası sözleşmeler ile 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nda (“KVKK”) öngörülen şart ve usuller olmak üzere kişisel verilerin korunması ile ilgili tüm mevzuat çerçevesinde sizlere sunulan hizmetlerin sağlanabilmesi, geliştirilmesi, mükemmelleştirilmesi amacıyla işlerken kişisel verilerinizin gizliliğine ve güvenliğine önem vermektedir. Kitap Koala kişisel verilerinizi işlerken KVKK’da öngörülen ilkelere uymaktadır.

▪ Katılımcılar, göndermiş oldukları kişisel bilgilerinin Kitap Koala tarafından anılan kampanya kapsamıyla sınırlı olarak kullanılmasına, arşivlenmesine ve gerektiğinde program ortakları/bağlı ajansları ile paylaşılmasına Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında açık rızaları olduğunu, bu konuda bilgilendirildiklerini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

  • Kazanılan ödül katılımcı tarafından değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
  • Yarışmaya katılan herkes, Yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.


Kapat