Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL

Kitap Gönderilen / Gönderilecek Okullar

Bu sayfada bugüne kadar kitap gönderilen okulları görebilirsiniz.  

 

Sıra No Tarih Okul Adı Kitapların Gönderildiği Öğretmen Toplam Kitap Tutarı
76 Bekliyor

Yavuz Selim Ortaokulu Eski Farabi Binası Eski Kadın Doğum Hastanesi Karşısı Muş /Merkez 

Şerife Sayan -
75 Bekliyor

14Nisan ortaokulu Ahmedi Hani Mah. Stadyum Yani no:14 Dogubeyazit AGRI

Esra Benli -
74 Bekliyor

Hikmet Uluğbay Ortaokulu Derince Kocaeli

Sümran Kaya -
73 Bekliyor Ayaş Milli Eğitim Müdürlüğü Pınar Karaman -
72 Ocak, 2020

Muğla Menteşe Şehit Jandarma Bnd. Kıvanç Cesur Ortaokulu

Kamil Karakaya 920
71 Ekim,2019 Hacı Mehmet Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi, Silopi Şırnak Nihat MEHMETOĞLU 500
70 Ekim,2019 Pazarcık Ortaokulu, Pütürge Malatya Merve Gürlek 500
69 Ekim,2019 Namık Kemal Ortaokulu, Vize Kırklareli Yasemin Özyurt Orhan 500
68 Ekim,2019 Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi,BURSA Ayfer Serin 1000
67 Ekim,2019 Şaban Ata İlkokulu, Adana Gülin Kara 500
66 Ekim,2019 Övündüler Köyü İlkokulu, Diyarbakır Kübra koç 500
65 Ekim,2019 Şehit Neşe Eryetim İmam Hatip Ortaokulu, Kumru Ordu Zeynep ovalioglu kavruk 500
64 Ekim,2019 Taşpınar İlkokulu, Aksaray Bestami Ülgü 500
63 Ekim,2019 Çardak Ortaokulu, Denizli Ziynet Altınel 500
62 Ekim,2019 Koç ilkokulu, Silopi Şırnak öykü işcan 500
61 Ekim,2019 Esmepinar ortaokulu, Hasköy Muş demet sezek 500
60 Eylül,2019 İmam hatip Ortaokulu, Akyaka Kars Hilal Aktaş 500
59 Eylül,2019 Altıntaş ilkokulu, Midyat Mardin Sevgi Metlek 500
58 Eylül,2019 Şanlıavşar Hacı Avcı İmam Hatip Ortaokulu, Şanlıurfa Elif BİLEN 500
57 Eylül,2019 Emrullah Turanlı İlkokulu, Ümraniye Kübra Saygı 500
56 Eylül,2019 Molla Halil İ.H.Ortaokulu, Siirt Abdullah Mersin 500
55 Eylül,2019 Çatakköprü Ortaokulu, Silvan Diyarbakır Betül Aydın 500
54 Eylül,2019 Yaramış ortaokulu-İlkokulu, Gürpınar Van Elvan Kaplan 500
53 Eylül,2019 Başköy İlkokulu, Silopi Şırnak Duygu Ayaz 1000
52 Eylül,2019 Şehit Zafer Can anadolu meslek lisesi, Tekirdağ Sinem Kale 1000
51 Eylül,2019 Çelebibağı Karakoyunlu Ortaokulu, Erciş Van Muhammed İkbal Ayvalık 500
50 Eylül,2019 Hamdibey Çok programlı Anadolu Lisesi, Çanakkale Elif Sağlam 1000
49 Mayıs, 2019 Milli İrade Anadolu Lisesi, Diyarbakır Dilan Karakoyunlu 1000
48 Mayıs, 2019 Mülk İlkokulu, Şahinbey Gaziantep Mehmet Ataş 500
47 Mayıs, 2019 Hersekzade Ahmet Paşa Anadolu İ.H.Lisesi, Keşan Edirne Sema Becenen 1000
46 Mayıs, 2019 Siverek Anadolu Lisesi, Şanlıurfa  Burçak ULUCA NAVDAR 1000
45 Mayıs, 2019 Bayram Yusuf Aslan M.T. Anadolu Lisesi, Cide Kastamonu Nurten Çetin 1000
44 Mayıs, 2019 Serik Yunus Emre Anadolu Lisesi, ANTALYA Hikmiye Günay  1000
43 Mayıs, 2019 Yukarı Ayvacık köyü ilkokulu, Hizan Bitlis Merve Çelik 500
42 Mayıs, 2019 İsmail iltemir ilkokulu, Kepez Antalya Seda Eser Tekin 500
41 Mayıs, 2019 Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu, Defne/HATAY Yasemin Altay 500
40 Nisan,2019 Hasan Hilmi Ortaokulu, Uşak Ayşe Duygu Kılıç 500
39 Nisan,2019 Kartal Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, İstanbul Semih Sinan 1000
38 Nisan,2019 Güvem Ortaokulu, Kızılcahamam Ankara Bahadır ÖZtürk 500
37 Nisan,2019 Bağtepe İlkokulu, Kozan Adana Çiğdem Garip 500
36 Nisan,2019 Şehit Mevlüt Göl Ortaokulu, Gürgentepe Ordu Zeynep Turan 500
35 Nisan,2019 Kocaömer İlkokulu, Kınık İzmir Habip Karakol 500
34 Nisan,2019 Cemil Meriç Ortaokulu, Bağcılar İstanbul Filiz Karagöl 500
33 Nisan,2019 Doğankent Celil Çavuşoğlu İlkokulu, Yüreğir Adana Seda Altay 500
32 Mart,2019 GAP İlkokulu, Haliliye Şanlıurfa Ayşe Lal 500
31 Mart,2019 Bilek İlkokulu Bilek köyü, Batman Pervin Eryılmaz 1000
30 Mart,2019 Sancarlı Ortaokulu, Kızıltepe Mardin Mahmut DEMİRKIRAN 500
29 Mart,2019 Bilgi ortaokulu, Suruç Şanlıurfa Özlem Çelik 500
28 Aralık,2019 Semerkant Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ağrı Yasemin Işık 1000
27 Aralık,2019 Akçakale Sınırgören İlkokulu, Akçakale Şanlıurfa Nuray Sarı 1000
26 Ekim,2019 Söke Ticaret Borsası Suat Orhon M.T Anadolu Lisesi, Aydın Berna Karaurgan 1000
25 Ekim,2019 Gaziosmanpaşa İlkokulu, Yüreğir Adana Meryem Altunbaş 1000
24 Eylül,2019 Abdulbaki Utaş İlkokulu, Çaldıran Van Dilek Köse 1000
23 Şubat,2019 Tatvan Şehit Mehmet Ali Kılıç Anadolu İ.H.L, Bitlis Gülden Şahin 1000
22 Şubat,2019 Abdulkadir UZtürk Ortaokulu, Avcılar İstanbul Aynur Necip Sünnetçioğlu 1000
21 Şubat,2019 Kınık Çok Programlı Anadolu Lisesi, İzmir murat kızıl 1000
20 Şubat,2019 Kutül Amare İmam Hatip Lisesi, Tuzlaca Iğdır Esra Karadeniz 1000
19 Ocak,2019 Boyunlu Köyü İlkokulu, Diyarbakır Ceyda Çapık 1000
18 Ocak,2019 Beyoğlu İhsan Şerif İ.O, İstanbul Bilge Gülcan karaoğlan 1000
17 Aralık,2018 Eyüp imkb Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, İstanbul Barış Ceylan 1000
16 Aralık,2018 Şehit Osman Belkaya Anadolu İmam Hatip Lisesi, Yozgat Kaan Yazan 1000
15 Aralık,2018 Altındağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ankara Gökçe Özkök 1000
14 Aralık,2018 Piyade Onbaşı Bülent Avşin Anaokulu, Ağrı Mine Arıkan 1000
13 Aralık,2018 Çatalca Anadolu Lisesi, İstanbul Şerafettin Namlı 1000
12 Aralık,2018 Silvan Gazi İlkokulu, Diyarbakır Ömer Kurt 1000
11 Kasım,2018 Fevziye Salih Ünlü Ortaokulu, Muradiye Van Bülent Kara 1000
10 Kasım,2018 Aydınlar İlkokulu, Gaziantep  Semra Karakoç 1000
9 Kasım,2018 Gökçehöyük Ortaokulu, Gölbaşı Ankara Özlem Çakmakçı 1000
8 Ekim,2018 Dede Korkut Ortaokulu, Tuzla İstanbul Kübra Cinbar 1000
7 Ekim,2018 Nusaybin Misak-ı milli İO. Mardin Selman Yavuz 1000
6 Ekim,2018 Kayapınar Anadolu Lisesi, Batman Mesut Yağcıoğlu 1000
5 Ekim,2018 Küplüce Ilkokulu, Şanlıurfa Murat Yüksek 1000
4 Ekim,2018 Boğazköy İlkokulu, Hakkari  Merdiye Sardıç 1000
3 Ekim,2018 Misak-i Milli Ortaokulu, Mardin Nusaybin Esra Gültekin 1000
2 Ekim,2018 Akpınar Ortaokulu, Adıyaman Selvican Silingeç 1000
1 Ekim,2018 Çakırkaya İÖO, Diyarbakır Medine Büyükbayram 1000
Kapat