Sepetim (0) Toplam: 0,00

Haberler

Eğer pazartesi sendromu yaşıyorsanız ve kendinizi mutlu etmek için dünyanın en güzel hediyesi olan kitabı kendinize ya da başkasına hediye etmek isterseniz bugün saat 24.00'e kadar yapılacak tüm harcamalarınızda "pazartesi" indirim kodunu kullanarak alışveriş tutarınız üzerinden % 10 ekstra indirim kazanabilirsiniz. Kupon kodunun kullanmak için mutlaka üyelik girişi yapmanız gerektiğini unutmayın. 

Hadi hemen bu fırsatı kaçırmayın! kitapkoala.com

Mayıs ayını geride bıraktık, yaza tatil ile başlıyoruz. Kitap Koala ailesi olarak, sevdiklerinizle sımsıkı sarılacağınız bir tatil dileriz. Bu ay da ilerlemek için çok çalıştık. Siparişlerinizi hazırladık. Hayvan dostlarımızın tedavilerini finanse ettik. Kitap ihtiyacı olan devlet okullarına kitap göndermeye devam ettik.

Ve sıkı durun! Şahane bir projeye başladık. ASKIDA MAMA! Hayvan dostlarımızın minik karınları gülsün, yemek yiyebilsinler diye, Kitap Koala Askıda Mama seferberliğini başlattık! Sepetinize Askıda Mama ekleyerek destek olabilirsiniz. Aldığınız Askıda Mama bakiyeleri ile barınaklara ve besleme noktalarına mama desteğinde bulunacak, ilerleyen dönemde de gönüllülerle yani sizlerle birlikte besleme etkinlikleri düzenleyeceğiz. Ayrıca evdeki ve sokaktaki dostlarınız için de mama satışına başlamaya karar verdik. Şuan hem kalite, hem de operasyonda en iyi koşulları sağlayacak bir mama firması arayışındayız. Eğer bu firmalara ait bağlantılarınız varsa bize info@kitapkoala.com adresinden ulaşabilirsiniz.

35 Kayıt bulundu Toplam 2 Sayfa << < 1 2 > >>
Kapat